+86-020-37781645
FULI DE REGLARE AC NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE 11955-1KC0A 11955-1KC0A-CHM
video
FULI DE REGLARE AC NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE 11955-1KC0A 11955-1KC0A-CHM

FULI DE REGLARE AC NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE 11955-1KC0A 11955-1KC0A-CHM

Modele de motor aplicabile: NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE
Număr OE: 11955-1KC0A
Nr. fabrică: 11955-1KC0A-CHM
FUPEI DE REGLARE AC NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE
Trimite anchetă
Product Details ofFULI DE REGLARE AC NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE 11955-1KC0A 11955-1KC0A-CHM

 

11955-1KC0A NISSAN AC ADJUSTING PULLEY

 

FUPEI DE REGLARE AC NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE este o componentă importantă a sistemului de aer condiționat al unei mașini, folosită în mod obișnuit pentru a regla fluxul de aer sau temperatura. În ceea ce privește materialele, roțile de reglare a aerului condiționat auto sunt în mare parte fabricate din materiale plastice-de înaltă rezistență sau materiale plastice tehnice, cum ar fi ABS (copolimer de acrilonitril-butadien-stiren) și policarbonat (PC). Aceste materiale au o rezistență excelentă la căldură, rezistență la uzură și rezistență la îmbătrânire, permițându-le să mențină o durată de viață bună în diferite condiții de mediu.

 

Detalii despre produs

 

Garanție de calitate: 6 luni

Dimensiune reală: 20*15*15

Locul de origine: CHINA

Model vehicul: NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE

Număr fabrică: 11955-1KC0A-CHM

Model motor: NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE

Nume de marcă: CHINA AFTERMAKET

Nume produs: FULEI DE REGLARE AC NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE

Număr OE: 11955-1KC0A

 

Numărul fabricii

Modele aplicabile

Dimensiunea pachetului

11955-1KC0A-CHM

NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE

20*15*15

 

FUPEI DE REGLARE AC NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE
FULI DE REGLARE AC NISSAN F15/T32/J11/MRA8DE

11955-1KC0A-CHM 11955-1KC0A

Tag-uri populare: nissan f15/t32/j11/mra8de ac rolie de reglare 11955-1kc0a 11955-1kc0a-chm, China, furnizori, producatori, fabrica, personalizat, en-gros, pret mic, OEM

Trimite anchetă

(0/10)

clearall